19 Sty, 2017
Opis obrazka.

Przerwa techniczna 31 stycznia 2017

Aktualizacja: Przerwa techniczna zostaje przedłużona. Planowany termin zakończenia to 1 luty 2017 godzina 18:00


9 Sty, 2017
Opis obrazka.

Nowa funkcjonalność

Mamy przygotowaną dla Państwa nową funkcjonalność w Serwisie automatycznym.


14 Gru, 2016
Opis obrazka.

Boże Narodzenie 2016

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, zbliżają się święta Bożego Narodzenia i jednoczenie mija pierwszy, pełny rok funkcjonowania Renderowni Świerk. Jest to doskonała okazja do składania sobie życzeń oraz do refleksji, jak wiele udało się nam wspólnie w ostatnim czasie osiągnąć.


4 List, 2016
Opis obrazka.

Polscy filmowcy w Świerku

Grupa filmowców gościła 4 listopada w ośrodku jądrowym w Świerku. Twórcy zwiedzili reaktor jądrowy „Maria” oraz Centrum Informatyczne Świerk. Goście mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy naukowców i funkcjonowaniu potężnej instalacji obliczeniowej, z której mocy mogą sami skorzystać poprzez nasz serwis.


27 Wrze, 2016
Opis obrazka.

Dalsza promocja

Dobiega już czas obowiązywania promocji ogłoszonej w końcu maja 2016. W ostatnich 4 miesiącach w Serwisie automatycznym obowiązywała zniżka 45%.


23 Wrze, 2016
Opis obrazka.

GDYNIA Industry

Program Sponsorski NCBJ na 41 Festiwalu Filmowym w Gdyni.


11 Sier, 2016
Opis obrazka.

Nowy plugin 3ds Max

Wprowadziliśmy nowy, udoskonalony plugin do 3ds Max pozwalający na wysyłanie zadań obliczeniowych bezpośrednio z poziomu własnej stacji roboczej. Dzięki temu renderowanie u nas jest jeszcze szybsze i prostsze!


18 Maj, 2016
Opis obrazka.

Nowa promocja

Z końcem bieżącego miesiąca dobiegnie końca aktualnie obowiązująca promocja w Serwisie automatycznym.


16 Maj, 2016
Opis obrazka.

Nowe zaawansowane usługi

Wprowadzamy dwie nowe usługi dla wymagających Klientów: "Dedykowane serwery" i "Konfiguracja na życzenie".


12 Maj, 2016
Opis obrazka.

Program Sponsorski NCBJ

NCBJ, dzięki współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej (PISF) ustanowił Program Sponsorski Polskiej Sztuki Filmowej.


15 Gru, 2015
Opis obrazka.

Szybkie wpłaty

Jak szybko uzyskać dostęp do zamówionych Renderbonów, skoro nie ma jeszcze możliwości płatności kartą lub e-przelewem? Mamy odpowiedź!


24 List, 2015
Opis obrazka.

Nowa promocja

30 listopada 2015 kończą się testy „BETA” Renderowni Świerk i tym samym kończy się okres szczególnej promocji na nasze usługi. Bardzo dziękujemy wszystkim użytkownikom za pomoc w wykryciu i wskazaniu drobnych błędów i zacięć w naszym automatycznym serwisie. Od 1 grudnia 2015 rozpoczynamy okres regularnego świadczenia naszych usług.


9 List, 2015
Opis obrazka.

Plugin do 3ds Max

Teraz renderowanie u nas jest jeszcze szybsze i prostsze! Udostępniamy dla naszych Klientów plugin do programu 3ds Max, który pozwala na wysyłanie zadania renderowania bezpośrednio z poziomu programu.


20 Paź, 2015
Opis obrazka.

Przykład kalkulacji

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi kosztów wykonywania obliczeń prezentujemy Państwu wycenę trwających pełne 2 tygodnie obliczeń wykorzystujących 5 serwerów (każdy wyposażony w 2 dziesięciordzeniowe procesory Intel Xeon).


14 Paź, 2015
Opis obrazka.

Testy "BETA"

Wszystko powinno działać jak najbardziej poprawnie, jednak nie jest jeszcze dostępna pełna funkcjonalność dla Użytkowników, w szczególności w okresie testów „BETA”, postanowienia Regulaminu Renderowni Świerk mają zastosowanie w zakresie ograniczonym dostępną funkcjonalnością. Z tego względu, w czasie trwania testów, cena renderowania jest dziesięciokrotnie obniżona – upust wynosi 90%!