Renderownia Świerk to dynamicznie rozwijający się serwis wykorzystujący jeden z największych superkomputerów w Polsce. Narodowe Centrum Badań Jądrowych stworzyło oparty na autorskich rozwiązaniach serwis umożliwiający szybkie i łatwe renderowanie grafiki 3D.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wysokowydajny klaster HPC oraz gamę usług począwszy od w pełni automatycznego i samoobsługowego serwisu do zaawansowanych usług dostosowywanych do indywidualnych potrzeb konkretnej firmy – Klienta. Zespół tworzących Renderownię Świerk specjalistów zapewnia również profesjonalną obsługę i wsparcie w ramach wszystkich oferowanych usług.

Absolutnym priorytetem jest dla nas stabilność i ciągłość procesów związanych z przetwarzaniem danych. Najwyższe standardy bezpieczeństwa gwarantuje nam między innymi pewne i stabilne zasilanie w energię elektryczną oraz lokalizacja na terenie zamkniętego i strzeżonego ośrodka jądrowego w pobliżu Otwocka.

Naszą ambicją jest nie tylko zapewnienie najwyższych technicznych standardów świadczenia usług, ale również stworzenie środowiska maksymalnie przyjaznego użytkownikom. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do środowiska filmowców polskich tworzących zarówno animacje jak i efekty specjalne do filmów fabularnych. Chcemy rozwijać działalność Renderowni Świerk w ciągłej współpracy z naszymi Klientami, czerpiąc inspirację z ich uwag, opinii i sugestii po to, aby wspólnie z nimi móc cieszyć się sukcesem tego ambitnego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zespół Renderowni Świerk