20 Dec, 2017

Christmas 2017

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Nadchodzące święta, to dobra okazja do przekazywania sobie wzajemnie życzeń. My życzymy Państwu radosnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku. Życzymy sukcesów w pracy artystycznej z renderingiem 3D, a także tego by czasochłonność obliczeń już nigdy nie była dla Państwa źródłem trosk lub kłopotów.

Koniec roku, to też dobra okazja do podsumowań. Cieszy nas coraz większe wykorzystanie naszego serwisu, co świadczy o jego przydatności. W tym roku została też zawarta pierwsza umowa w ramach realizowanego wspólnie z PISF Programu Sponsorskiego Polskiej Sztuki Filmowej. W przyszłym roku czeka nas realizacja tych planów. Od tego roku można też korzystać z następujących pluginów: Autograss, Forest Pack, MultiScatter, RailClone oraz MentalRay.

Jak Państwo pamiętają, naszą ambicją jest, by serwis Renderownia Świerk pracował wydajnie oraz by był stale rozwijany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dlatego za każdym razem prosimy o przekazywanie nam sugestii, wskazówek i wniosków (ogólnie życzeń). To właśnie dzięki Państwa „życzeniom” udaje nam się stale doskonalić nasz serwis i lepiej dopasowywać go do Państwa potrzeb.

Zespół Renderowni Świerk