14 Dec, 2016

Christmas 2016

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, zbliżają się święta Bożego Narodzenia i jednoczenie mija pierwszy, pełny rok funkcjonowania Renderowni Świerk. Jest to doskonała okazja do składania sobie życzeń oraz do refleksji, jak wiele udało się nam wspólnie w ostatnim czasie osiągnąć.

W tym roku, w maju, zostało zawarte porozumienie z PISF, które pozwoliło powołać do życia Program Sponsorski Polskiej Sztuki Filmowej. Został on przyjęty przez Państwa środowisko z dużym zainteresowaniem, co z kolei pozwoliło nam bliżej się poznać z wieloma wspaniałymi osobami z branży filmowej. Pierwszym owocem tych spotkań i Państwa uwag, było wprowadzenie dwóch nowych usług.

Niewątpliwie punktem kulminacyjnym w tym roku było omówienie Programu Sponsorskiego w ramach Gdynia Industry 2016 (na Festiwalu Filmowym w Gdyni). Do tej pory jesteśmy pod wrażeniem spotkania z Państwem w trakcie tego branżowego święta.

Wielką radość sprawiła nam też Państwa rewizyta w Świerku, w trakcie której mogliśmy Państwu opowiedzieć o sobie i swojej pracy. Z wielką satysfakcją prezentowaliśmy Państwu szerokie możliwości klastra HPC w Centrum Informatycznym Świerk oraz serce naszego instytutu, badawczy reaktor jądrowy „Maria”.

Wszystkie tegoroczne miłe wydarzenia i spotkania okazały się bardzo owocne dla określania kierunku doskonalenia serwisu Renderowni Świerk i dostosowywania go do Państwa potrzeb. Jest nam niezmiernie przyjemnie słysząc z Państwa ust miłe słowa podziękowań, jakże wymownie potwierdzane rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami.

Życzymy Państwu, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a także z okazji Nowego Roku 2017, jak najwięcej satysfakcji z naszych usług oraz by wszystkie pilne i prestiżowe Państwa projekty zawsze zdążyły policzyć się na czas. Sobie natomiast życzymy samych zadowolonych i uśmiechniętych Klientów.

Zespół Renderowni Świerk