16 Maj, 2016
Opis obrazka.

Nowe zaawansowane usługi

Wprowadzamy dwie nowe usługi dla wymagających Klientów: "Dedykowane serwery" i "Konfiguracja na życzenie".

W odpowiedzi na sugestie przekazywane przez środowisko filmowców uruchomiliśmy dla Państwa dwie nowe usługi. Okazało się, że nasz sprawdzony już "Serwis automatyczny" wykorzystujący oprogramowanie 3ds max i V-Ray jest zbyt mało elastyczny dla profesjonalnej i zaawansowanej artystycznie produkcji filmowej. Dziś profesjonaliści z branży filmowej wykorzystują całą paletę narzędzi w zależności od tego, jakie efekty graficzne są akurat potrzebne w realizowanej produkcji.

Dlatego wprowadziliśmy nową usługę "Dedykowane serwery", która pozwala na wykorzystanie w zasadzie dowolnego renderera. Świadczymy tę usługę instalując na wybranej liczbie serwerów oprogramowanie dostarczone przez Klienta. Zapewniamy maksymalną elastyczność w zakresie liczby i czasu wykorzystania serwerów, oferujemy znaczące preferencje dla większych zamówień. Zapraszamy do korzystania ...

Kolejna nowa usługa, to "Konfiguracja na życzenie". Tym razem przesłanką do jej zaprojektowania była potrzeba maksymalnej integracji farmy serwerów z własnym środowiskiem obliczeniowym Klienta. Chodzi o to, by maksymalne efekty artystyczne uzyskiwać w bardzo efektywnym procesie pracy grupowej, co jest standardem w profesjonalnym studiu filmowym. Naszym celem jest, by osoby na co dzień pracujące w środowisku informatycznym własnej firmy, nawet nie zauważały, że ich prace są wykonywane na zdalnej farmie serwerów. Przy okazji usługa "Konfiguracja na życzenie" jest otwarta na wszelkie dodatkowe potrzeby Klientów. Np. wstawienie własnego sprzętu do Renderowni Świerk, tworzenie nowych aplikacji i serwisów, wsparcie w diagnozowaniu działania złożonych serwisów obliczeniowych. Klient znajdzie u nas pełen outsourcing zaawansowanych i profesjonalnych usług informatycznych.

Zespół Renderowni Świerk